Мінна безпека

Міністерство цифрової трансформації України та Державна служба України з надзвичайних ситуацій створили для дітей і дорослих новий освітній серіал «Протимінна безпека», який покликаний підвищити обізнаність українців щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами. Серіал розміщено на платформі «Дія. Освіта».

Вебсайт “ВСЕ ПРО МІННУ БЕЗПЕКУ”

Третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Учні мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну.

У цих відео – правила поведінки з вибуховими предметами для дітей.

Правила мінної безпеки для дітей, які повертаються у звільнені міста | DOVIDKA.INFO

https://drive.google.com/file/d/1YUJmO1 g9k9QVbvOMutLCjj_zxppN5IHb/view

https://drive.google.com/file/d/1V_ 60zLdOuroz1OHHFcuZs9FrGegZVE6k/view

https://drive.google.com/file/d/ 19Lu5cuoIH5XcwSaS_e8l7H1fQ07zC8cJ/view

Пам’ятка щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об’єкта, вибухонебезпечного предмета

Рекомендації для вчителів з питань мінної безпеки від ЮНІСЕФ

Мінна безпека- новий предмет для вивчення у сучасних школах України. Адже на територіях, які перебували під окупацією, досі знаходять вибухонебезпечні предмети. Для того, щоб прогулянки та дитячі дослідження були безпечними, кожна дитина повинна знати правила мінної безпеки та вигляд вибухонебезпечних предметів.

ЮНІСЕФ пропонує посібник для освітян: як розповідати школярам про мінну безпеку та презентації для вчителів, які допоможуть провести цікаві та корисні заняття з мінної безпеки для учнів. Кожна презентація має комплект робочих аркушів із завданнями до виконання вдома або на уроці.

Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшокласників

ЮНІСЕФ спільно з ДСНС України, Міністерством освіти та науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією розробили інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи. У сюжеті надані поради як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас.

Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи

ПОСІБНИК ДЛЯ ДІТЕЙ ПРО ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ З ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ (рекомендації МОН України)

Суперкоманда проти мін – веб-сайт Unicef – https://inforce.team/ua/

Обережно!

Вибухонебезпечні предмети.

Відео ДСНС України для батьків і дітей

Патрон вчить дітей, як уберегтися від мін та снарядів