30 січня відзначається Шкільний день ненасильства та миру. Це міжнародний день, коли акцент робиться на важливості мирного співіснування та протидії насильству в суспільстві, зокрема в закладах освіти. Його мета — виховання у молоді культури ненасильства, толерантності та взаємоповаги. Цей день започатковано для того, щоб звернути увагу на питання, пов’язані з насильством у школах, булінгом, агресією серед підлітків і важливістю мирного вирішення конфліктів. Саме з цією метою в нашому ліцеї для учнів 8-х класів був проведений квест “Подорож світом без булінгу”, на якому соціальний педагог Полехіна Т.В. та практичний психолог Амосова Т.Є. ознайомили учнів учнів з поняттям, формою та структурою булінгу, наведи приклади позитивного та негативного впливу однолітків, розповіли, як можна відстояти власну думку та навчили способам протистояння насиллю у своєму середовищі.

28 січня вчителем інформатики Деговцовою О.І. був проведений конкурс (олімпіада) з інформаційних технологій серед учнів 6х класів, на базі комп’ютерного обладнання наданим фондом “Освічена ініціатива”. Призові місця посіли: 🥇Степанова Марія, 🥈 Васильєва Вероніка, 🥉Амосова Варвара. Вітаємо переможців! Це перший крок у світ інформаційних технологій.

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас. Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами і учні нашого ліцею. Вони переглянули фільм про події того часу, під назвою «Крути. 100 років битви», учні вшанували пам’ять загиблих герої хвилиною мовчання. Вчитель історії Васильєва Є.А. провела невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події під назвою «Крути: трагедія, подвиг, пам’ ять». Метою заходу було ознайомити учнів із подіями, які сталися у січні 1918 року на станції Крути, виховувати інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, сформувати уявлення про обов’язок, мужність, героїзм.